Materiál pre Vaše madlá

Madlá z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele (nerez)

 

Sú prvou voľbou, ktorou zaručene nič nepokazíte. Ide o medzinárodný kvalitatívny štandard podľa normy AISI 304 alebo AISI 316 (madlá Design Inox). Pri návšteve našej vzorkovne „naživo“ uvidíte bezchybné opracovanie, ktoré spozorujete najmä na zakončení tubusu a hranách. Norma AISI 316 znamená vyšší kvalitatívny štandard a výnimočné vlastnosti povrchu. Pre zvýšenie ochrany povrchu sa používa aj technológia PVD.

 

madlo Metalia inox design

 

Objektové madlá sa vyznačujú vyššou odolnosťou a zárukou 10 rokov priamo od výrobcu. Zvládnu viac záťaže vďaka zosilnenému uchyteniu a hrúbke steny oceľového tubusu minimálne 1,5 mm

Norma AISI 316znamená vyšší kvalitatívny štandard a výnimočné vlastnosti povrchu. Pre zvýšenie ochrany povrchu sa používa aj technológia PVD, čo môžete vidieť v našej ponuke madiel.

 

 

Madlá z hliníka

 

Zahnuté tvary nerezových madiel majú často svojich hliníkových dvojníkov (Design Alu), pretože hliník môžete ladiť do niekoľkých farieb ako sú napríklad matná strieborná, biela, hnedá alebo čierna. Všetky madlá Design Alu sú vyrobené z hrubostenných (2,5 mm) hliníkových tubusov. Dokonalý vzhľad madla umocňuje špeciálna povrchová úprava dosiahnutá metódou viacnásobnej galvanizácie.

 

madlo Metalia alu design

 

Madlá z masívnej mosadze

 

Madlá z masívnej mosadze sú určené pre náročnejšie oko, so širokou škálou tvarov a povrchových úprav do moderných interiérov alebo na historické vchodové brány a dvere interiéru.

 

madlo mosadzné 0117madlo mosadzné Marte

 

Všetky madlá sú z prvotriednej masívnej mosadze, na ktorú sa nanáša želaná povrchová vrstva: zlatá, bronzová, starobronzová, chróm lesklý, či matný . Pre zvýšenie ochrany povrchu sa používa aj technológia PVD.

 

madlo Metalia inox designmadlo mosadzné Metalia 0069